BUDUJEMY NASZ NOWY DOM

Siedziba

Po 6 latach działalności stało się! Umowa podpisana, pieczątka przystawiona, klucze odebrane! Od 29 kwietnia 2019 r. jesteśmy „na swoim”, a dokładnie „na miejskim”, jako że siedziba na ul. Pomorskiej 60 w Łodzi to lokal miejski wynajmowany od Zarządu Lokali Miejskich.

Wraz z wynajmem lokalu rozpoczęliśmy kolejny, wielki projekt pt. REMONT. Dzięki wsparciu lokalnych firm i wspaniałej społeczności Swim For a Dream.

Lokal, który wygląda tak:

Będzie wyglądał tak:

Po remoncie siedziba nie będzie tylko miejscem do pracy biurowej fundacji, ale przede wszystkim przestrzenią kreatywną, w której będziemy organizować szkolenia, warsztaty i spotkania z inspirującymi ludźmi! Ponadto, podopieczni naszej sekcji pływackiej – Łódzkie Szproty będą spotykać się tutaj na zajęciach z psychologiem sportowym i dietetykiem.

Możesz wesprzeć remont naszego biura! Prowadzisz firmę budowlaną, sprzedajesz materiały budowlano-remontowe, chcesz podarować nam materiały lub wyposarzenie, a może chcesz wesprzeć remont finansowo? Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Pomóż nam skompletować materiały i wyposażenie

Aktualnie poszukujemy poniższych materiałów budowlanych lub wyposażenia lokalu. Jeśli chcesz wesprzeć budowę Inspiratorni możesz zakupić wybraną z listy pozycję. Możliwe też, że znasz kogoś kto mógłby przekazać fundacji, któryś z materiałów. Jeśli tak, będziemy wdzięczni za kontakt pod adresem biuro@sfad.pl. Dziękujemy!

W remoncie pomagają nam