ZAPRZYJAŹNIJ SIĘ Z WODĄ, PŁYWAJ MĄDRZE!

Szkoła Efektywnego Kraula

Chcesz nauczyć się pływać od podstaw, męczysz się po przepłynięciu kilku metrów lub chcesz poprawić swoją technikę? A może szykujesz się do zawodów traithlonowych lub Open Water? W obu przypadkach Szkoła Efektywnego Kraula jest właśnie dla Ciebie! Głównym założeniem jest nauka pływania, które nie męczy a sprawia frajdę. Celem dodatkowym jest zdiagnozowanie błędów technicznych u poszczególnych kursantów i zapewnienie im niezbędnej świadomości i narzędzi do pracy nad nimi.

W ramach Szkoły Efektywnego Kraula możesz skorzystać zarówno z zajęć na basenie jak i nad Zalewem Strykowskim (k. Łodzi).

Ruszył kurs pływania w wodach otwartych! Dołącz na pokład!

Jeżeli zależy Ci na rozwoju w choćby jednym z trzech obszarów – hartowaniu ducha, trenowaniu ciała pod kątem pływania, rozluźnieniu i redukcji stresu – to Twój aktualny poziom pływacki jest bez znaczenia. To co ma znaczenie, to wola by przełamać naturalną obawę przed nieznanym. Pierwszy krok zawsze należy do Ciebie. 

Do wyboru masz:

  • Indywidualny kurs nauki pływania dla dorosłych – Kurs dedykowany osobom pragnącym nauczyć się pływać od podstaw lub udoskonalić technikę, we własnym tempie, pod okiem trenera. Kurs obejmuje 8 spotkań po 90 minut każde.

  • Indywidualne treningi Open Water – Masz już za sobą pierwsze starty w zawodach triathlonowych lub Open Water? Potrzebujesz udoskonalić swoją technikę pływania i poprawić wyniki? Skorzystaj z indywidualnych treningów pływania w wodach otwartych pod okiem specjalisty!

  • Grupowe treningi Open Water – Pływanie w wodach otwartych to nie tylko wspaniały sport hartujący ducha, ale również niesamowita społeczność. Dołącz do grupowych treningów Open Water i trenuj w zgranej drużynie!

Kursy basenowe Szkoły Efektywnego Kraula

Gdy pogoda na zewnątrz nie sprzyja pływaniu w wodach otwartych skorzystaj z kursów basenowych!

Na kurs składa się:

  • 8 treningów po 1 h zegarową każdy,
  • skrypty z zajęć,
  • prace „basenowe”,
  • 2 wideo-analizy,
  • zestaw startowy,
    i radość z pływania

Zajęcia prowadzone są przez Adama Jerzykowskiego – założyciela fundacji Swim For a Dream człowieka, który bez żadnego, wcześniejszego doświadczenia pływackiego przepłynął wpław Zatokę Gdańską (18 km w linii prostej), uciekł z więzienia Alcatraz, popłynął w sztafecie 500 km po rzece Warcie oraz pokonał dystans 40 km dzielący Giżycko i Mikołajki.

Lata pracy, setki przepłyniętych kilometrów i tysiące godzin spędzonych na basenie. Teraz dzieli się wiedzą z dorosłymi, którzy chcą pływać mądrzej, efektywniej, lepiej – zarówno dla własnej satysfakcji oraz na potrzeby udziału w zawodach sportowych.

UWAGA! Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zajęcia basenowe zawieszone są do odwołania. W tym czasie zapraszamy Cię do skorzystania z kursu pływania w wodach otwartych. Szczegóły poniżej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o prowadzącym Szkołę Efektywnego Kraula? Przeczytaj jakich wyzwań pływackich podjął się w przeszłości.