Wspieramy łódzki sport młodzieżowy

Wsparcie klubów sportowych

Obok rozwoju autorskich projektów sportowych wspieramy również jednostki, które na sporcie znają się jak nikt inny! Od 2018 r. na wsparcie finansowe mogą liczyć kluby i stowarzyszenia sportowe oraz szkoły sportowe i sekcje przyszkolne.  Pieniądze, które przekazujemy na rozwój tych instytucji pochodzą ze zbiórki 1% podatku.

Jak podjąć z nami współpracę?

  1. W okresie od września do stycznia zgłoś się do nas za pośrednictwem maila biuro@sfad.pl lub fanpage na Facebooku (@swimforadream) z informacją, że jesteś zainteresowany_a wsparciem dla Twojej instytucji.
  2. Przygotujemy umowę współpracy oraz wybierzemy dopisek, który będziecie używać w swojej komunikacji.
  3. Po otrzymaniu Waszego logotypu przygotujemy dla Was komplet materiałów marketingowych i przygotujemy wspólny plan promocji i działań marketingowych z wykorzystaniem nr KRS Swim For a Dream, na który można przekazywać 1% podatku dochodowego. Działania promocyjne odbywają się w okresie styczeńkwiecień.
Pod koniec października fundacja otrzyma od Urzędu Skarbowego zestawienie wpłat z wyszczególnieniem dopisków. Zsumujemy kwotę przekazaną na fundację z Waszym dopiskiem i przelejemy ustaloną w umowie wysokość środków na konto Waszej instytucji.

Pomogliśmy już: